NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DO WNĘTRZ. WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

MILONI – meble z drewna

MILONI – meble z drewna

W MILONI wierzą, że nie ma piękniejszego i szlachetniejszego surowca meblowego niż pochodzące z serca lasu, stuprocentowe drewno. Każdy nasz produkt to starannie i dokładnie opracowany kawałek natury. Do wykończenia drewna używają tylko olejów ekologicznych, dzięki czemu jego powierzchnia pozostaje właściwie zabezpieczona i aksamitna w dotyku. 

Z pasją tworzą nowe projekty, wciąż rozszerzając ofertę. Nie ograniczają się tylko do własnych propozycji. Są otwarci na indywidualne pomysły Klientów. Z przyjemnością sprawią, że Wasz wymarzony mebel stanie się rzeczywistością.

W MILONI stawiają na jakość: przy tworzeniu stołów współpracują z najlepszymi w branży. Poszukując produktów światowych liderów z zakresu pokryć i wykończenia drewna, okuć oraz elementów łączących, mają pewność, że wszystkie elementy wykonanych przez MILONI stołów odpowiadają najwyższym standardom.

W MILONI stawiają na naturalne drewno dębowe. Ten szlachetny materiał wymaga jednak bardzo rygorystycznej selekcji i odpowiedniego przygotowania przed obróbką. W praktyce oznacza to, że niewielki procent zakupionego drewna stanowi odpowiedni materiał do produkcji mebli. Najwyższą jakość wyrobów potwierdza także fakt, że nie stosują klejenia elementów drewnianych na długości. Oznacza to, że deski blatu wykonane są na jego długości z jednego kawałka materiału, co pozwala wyeksponować piękno naturalnego rysunku drewna.

www.miloni.pl

e-mail.: biuro@miloni.pl