NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA DO WNĘTRZ. WYSOKA JAKOŚĆ PRODUKTÓW

VOLA ART OF DECO – szkło i porcelana

Filozofia marki VOLA zawarta jest w nazwie art of deco, którą tłumaczymy jako „sztuka dekorowania”. Dekorowanie szkła i porcelany to temat im bliski, od lat tworzony z pasją i pełnym zaangażowaniem.

 

            Stworzenie marki VOLA było spełnieniem ich zawodowych marzeń i ambicji. Chcą, aby polska jakość zyskała nowy, niespotykany dotąd wymiar.

Przy tworzeniutych kolekcji współpracują tylko z bezpośrednimi producentami z Polski. Są to firmy, w których wiedza i wieloletnia tradycja perfekcyjnego hutnictwa gwarantują najwyższą jakość wykonania. Udowadniają przez to, że wskrzeszenie tradycji polskiego rzemiosła, połączenie ręcznie formowanego szkła z subtelną i wyrafinowaną dekoracją może dać znakomity efekt w postaci pięknego i dekoracyjnego przedmiotu. Przedmiotu, który dodając charakteru każdemu wnętrzu podkreśla jego styl i wysmakowany gust, nie tracąc jednocześnie nic ze swojej funkcjonalności. Produkty VOLA są doskonałym elementem dekoracyjnym każdego stołu, dzięki temu są zawsze dobrym pomysłem na niebanalny prezent.

 

            VOLA oferuje przedmioty najwyższej jakości o unikalnym na rynku wzornictwie i wyjątkowym charakterze. Produkty, które mogą stanowić samodzielne dekoracje wnętrz ale także będące znakomitym uzupełnieniem istniejących aranżacji.

 

            Ciągle rozszerzającą się gama produktów VOLA stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na przedmioty nietuzinkowe, o wysokiej estetyce i jakości wykonania. Rygorystyczna kontrola jakość pozwala nam uzyskać najwyższe standardy oferowanych produktów. Wyroby oferowane w kolekcjach VOLA są produkowane ręcznie. Niewielkie niedoskonałości występujące w szkle lub porcelanie w żaden sposób nie umniejszają wartości wyrobu, lecz są konsekwencją wymagającego najwyższych kompetencji tradycyjnego, ręcznego procesu produkcyjnego i dowodem na zakup jedynego i niepowtarzalnego wyrobu. Wysoką jakość i indywidualny charakter produkowanych przez nas wyrobów możemy osiągnąć dzięki pasji, doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom zatrudnianych pracowników.

 

            Kolekcje zostały docenione w 2015 roku w dwóch największych konkursach w Polsce (finał konkursu Ornament w formie użytkowej / Elle Decoration /Gdynia Design Days oraz w finał konkursu makeme! /  Łódź Design Festival). Mijający rok przyniósł nam dwa wyróżnienia w plebiscycie Must Have organizowanym w ramach Łódź Design Festival. Kolekcje były prezentowane na wystawach krajowych i zagranicznych: III Dni Designu w Stalowej Woli; Helsinki Design Days; na Lubelskich Dniach Modernizmu; Special Days oraz  Home Decor Poznań, Moderna w Sofii, a także na dwóch wystawach z cyklu „Designed in Poland”: w Budapeszcie oraz Bukareszcie.


Kolekcje zgodne są z najnowszym trendem mix&match, przez co pozostawiają klientom, projektantom i architektom szeroką gamę możliwości aranżacyjnych.

www.vola.com.pl

www.facebook.com/vola.art.of.deco